Co3

Express Monitoring od CO3na targach Translogistica

10 listopada 2021
Przeczytasz ten artykuł w 2 minuty

Zespół integrującej systemy telematyczne platformy CO3 wzięli udział w targach Translogistica. Podczas wydarzenia po raz pierwszy zaprezentowaliśmy usługę ekspresowego monitoringu pozwalającego na monitorowanie lokalizacji pojazdu realizującego zlecenie pomiędzy podmiotami, które wcześniej ze sobą nie współpracowały.

Targi Translogitica to największe spośród środkowoeuropejskich wydarzeń organizowanych z myślą o firmach spedycyjnych i transportowych – polskich i zagranicznych. Jako jedna z pierwszych okazji do spotkania branży po epidemicznej przerwie, edycja mająca miejsce w warszawskiej hali EXPO XXI od 3 do 5 listopada 2021 była szczególnie wyczekiwana. Trzy dni wydarzenia stały się okazją, by poznać potencjalnych partnerów biznesowych, poprowadzić z nimi rozmowy twarzą w twarz i poznać trendy na 2022 rok dla transportu, spedycji i logistyki. Hasło przewodnie naszej obecności na targach to: „Explore Visibility in Real-Time”.

W ramach swojego udziału w wydarzeniu przedstawiciele CO3 spotkali się z potencjalnymi kontrahentami, obecnymi partnerami i reprezentantami mediów. Przedmiotem wielu rozmów była pokazana na targach po raz pierwszy usługa „Express Monitoring”. Premierowe rozwiązanie umożliwia wyszukiwanie za pośrednictwem strony CO3 pojazdów lub firm zarejestrowanych na platformie (odpowiednio: po numerze rejestracyjnym bądź nazwie firmy transportowej lub jej numerze NIP) oraz samodzielnego generowania żądania monitoringu konkretnego zlecenia. Nowość znacząco usprawnia proces zapewnienia visibility w przypadku zleceń z podwykonawcami, z którymi zleceniodawca wcześniej nie pracował lub dopiero co została rozpoczęta współpraca. Dodatkowo, w programie prezentacji merytorycznych prelekcję na temat „Czy visibility może pomóc w optymalizacji zarządzania łańcuchem dostaw?” wygłosił Grzegorz Patynek, współzałożyciel i dyrektor zarządzający CO3.

– Translogistica to pierwsze targi, w których wzięliśmy udział jako wystawca. Udało nam się zrealizować założone cele, jakimi było zwiększenie rozpoznawalności marki oraz zbudowanie świadomości przewag naszego produktu – mówi Grzegorz Patynek. – Wiele rozmów, które przeprowadziliśmy z gośćmi targów bardzo dobrze rokuje na przyszłą współpracę. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami na żywo. Jesteśmy zarazem przekonani, że to nie ostatnia ku temu okazja – dodaje współzałożyciel i dyrektor zarządzający CO3.

Odwiedź nas na Targach TransLogistica w Warszawie.

Hala 1 Stoisko A8

Zarejestruj się

Visit us at the TransLogistica trade fair in Warsaw.

Hall 1 Stand A8

Register

Besuchen Sie uns auf der Messe TransLogistica in Warschau.

Halle 1 Stand A8

Registrieren