c03

Jesteśmy europejską platformą
integrującą systemy i agregującą dane.

Dostarczamy zopymalizowaną i opartą na danych platformę dla transportu drogowego.

c03

Europejski transport drogowy wart jest 350 milionów euro.

Sektor logistyki przechodzi transformację cyfrową na dużą skalę, a jednym z kluczowych jej aspektów jest transparentność łańcucha transportowego.

W nasze DNA wpisane jest dostarczanie rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby biznesowe naszych klientów.

Misją CO3 jest zdobycie pozycji zaufanego partnera infrastrukturalnego, łączącego globalny łańcuch dostaw.

c03

O nas

CO3 tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w logistyce, którzy wiedzą co jest ważne dla firm z tej branży. Poznaj nasz zespół zarządzający.

W CO3 jego odpowiedzialność skupia się na rozwoju produktu i technologii.

21 lat temu swoją przygodę w IT zaczynał od tworzenia poradników i tutoriali, które publikował w sieci. Zaprojektował, wykonywał i wdrożył oprogramowanie dla ponad 20 firm z branż handlowej oraz transportowej. W międzyczasie pracował jako SME od bezpieczeństwa sieciowego w DELL Sonicwall. Jego głównymi domenami są transformacja cyfrowa oraz integracja biznesu z IT. Zanim postanowił założyć CO3 swoje doświadczenie zdobywał w takich firmach jak: Tubek Sp. z o.o., CSS Corp, DELL Sonicwall, Trans.eu

Grzegorz Patynek

W CO3 jest odpowiedzialny za obszar sprzedaży, finansów i współpracy z partnerami.

Logistyk z 16 letnim stażem, od 7 lat wykładowca akademicki. Jego zainteresowania obejmują najnowsze rozwiązania technologiczne dla transportowego łańcucha dostaw, które również tworzy jako współzałożyciel CO3. Wcześniej przez 10 lat wspierał rozwój oraz ekspansję platformy Trans.eu w Europie Zachodniej. Wcześniej był odpowiedzialny za otwarcie wrocławskiego oddziału firmy Apreo Logistics (dziś CH Robinson) oraz pierwszego magazynu operatora na rynku polskim.

Paweł Tronina

W CO3 zajmuje się strategią, rozwojem biznesu, relacjami inwestorskimi i partnerstwami.

Pracując 7 lat w firmie Scania zdobył doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania produktem oraz tworzenia strategii związanych z usługami opartych na danych. Był również Konsultantem ds. strategii i rozwoju w firmie sennder – cyfrowej spedycji z Berlina.

Pasjonuje się budowaniem strategii produktu i innowacjami zorientowanymi na klienta.

Anton Gustafsson

Jako jeden z co-founderów, w początkowej fazie rozwoju CO3 odpowiedzialna za wdrożenie i wsparcie klientów.

Pozytywna energia w codziennej pracy i budowanie relacji z klientem jako kluczowe wartości w pracy, dały podstawę CO3 do wypracowania procesów efektywnej komunikacji z klientem.

Natomiast skupienie na oczekiwaniach użytkowników i koncentracja na rozwiązywaniu ich problemów pozwoliło na trafne projektowanie kolejnych funkcjonalności na Platformie CO3 czyniąc Agnieszkę współodpowiedzialną za rozwój produktu.

Agnieszka Nikiel

W CO3 jej głównym obszarem działania jest zarządzanie projektami, zasobami ludzkimi (HR) oraz komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna.

12-letnie doświadczenie w zakresie marketingu i zarządzania projektami zdobywała m.in. w takich firmach jak Selena FM S.A – globalnym liderem i dystrybutorem chemii budowalnej oraz Trans.eu, firmie tworzącej jedną z największych w Europie platform logistycznych, gdzie była odpowiedzialna za budowanie i wdrażanie strategii marketingowych i komunikacyjnych w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Jej pasją są ludzie i komunikacja, bo wierzy, że dzięki tym dwóm składowym wszystko jest możliwe.

Monika Stelmach
c03

O nas w liczbach

50 000

Monitorujemy ponad
50 000 pojazdów

25

Współpracujemy z firmami
pochodzącymi z 25 krajów Europy

1800

Współpracujemy z 1800
firmami transportowymi

30

Nasz zespół składa się
z ponad 30 osób

380

W naszej bazie znajduje się 380
dostawców usług telematycznych

c03
c03

Co mówią o nas klienci

Transport Manager Alkla GmbH

Michał Górka

“Jesteśmy jedną z pierwszym firm współpracujących z CO3, od początku zaskakiwała nas elastyczność, szybkość działania i skuteczność ich zespołu IT. Zastosowane rozwiązania są dla użytkowników intuicyjne i przejrzyste. Narzędzie jakie stworzyli jest praktyczne i pomocne na codzień w kontroli przebiegu transportu. Ułatwia życie nam i naszym klientom.”

Koordynator Floty w Futura Cargo

Tomasz Pachuta

“Logistyka przyszłości to nie tylko elastyczność i skuteczność po stornie operacyjnej, ale także po stronie telematycznej. Dlatego dzięki podjęciu współpracy z platformą CO3 możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów stale podnosząc jakoś i szybkość przekazywanych danych telematycznych. Zachowując jednocześnie minimalne zaangażowanie zarówno po stornie Klienta, przewoźnika, jak i naszej, co pozwala na oszczędzanie jakże cennego dziś czasu.”

Manager NexGen Logistics Ltd.

Kaloyan Atanasov

„Platforma CO3 to innowacyjne rozwiązanie agregujące dane. Wnosi moc technologii IT do biznesu transportowo-logistycznego. Mamy wspaniałą współpracę i wsparcie zespołu CO3.”

Dyrektor Operacyjny w TRANSSPED SP. Z O.O. SP.K.

Mariola Glinka

„Rozwój aplikacji takich jak CO3 jest niezwykle istotny w dobie automatyzacji. Cieszymy się , że możemy być częścią tego projektu. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój najlepszego narzędzia z rozwiązaniami dla wielu branż, jakim jest CO3”

Planista Transportu w MAGPOL BIS

Damian Milczyński

„Z firmą CO3 współpracujemy niespełna dwa lata. Odkąd nawiązaliśmy współpracę, poziom naszych usług i zadowolonych partnerów biznesowych wskoczył na wyższy level. Z czystym sumieniem mogę każdemu z Was polecić współpracę z CO3!”

Wiceprezes ds. Produktu w sennder GmbH

Philip Jonas

“Platforma CO3 zapewnia wysokiej jakości dane w połączeniu z pełnym poszanowaniem prywatności i bezpieczeństwa firm transportowych. CO3 jest zapewnia zleceniodawcy dostosowane do potrzeb rozwiązania wspierające nasze wewnętrzne procesy związane z widocznością

CO3

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub napisz na:
hello@co3.eu

formularz kontaktowy

Na stronie głównej

"*" indicates required fields

Administratorem Państwa danych osobowych jest CO3 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielanach Wrocławskich (55-040), ul. Irysowa 1, NIP: 8961583248. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w formularzu kontaktowym. Mają Państwo prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzoru. Kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: dpo@co3.eu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Informacja o zasadach ochrony danych osobowych

Odwiedź nas na Targach TransLogistica w Warszawie.

Hala 1 Stoisko A8

Zarejestruj się

Visit us at the TransLogistica trade fair in Warsaw.

Hall 1 Stand A8

Register

Besuchen Sie uns auf der Messe TransLogistica in Warschau.

Halle 1 Stand A8

Registrieren