c03

Jesteśmy europejską platformą
integrującą systemy i agregującą dane.

Dostarczamy zopymalizowaną i opartą na danych platformę dla transportu drogowego.

c03

Europejski transport drogowy wart jest 350 milionów euro.

Sektor logistyki przechodzi transformację cyfrową na dużą skalę, a jednym z kluczowych jej aspektów jest transparentność łańcucha transportowego.
W nasze DNA wpisane jest dostarczanie rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby biznesowe naszych klientów.

Misją CO3 jest zdobycie pozycji zaufanego partnera infrastrukturalnego, łączącego globalny łańcuch dostaw.

c03

O nas

CO3 tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w logistyce, którzy wiedzą co jest ważne dla firm z tej branży. Poznaj nasz zespół zarządzający.

W CO3 jego odpowiedzialność skupia się na rozwoju produktu i technologii.

21 lat temu swoją przygodę w IT zaczynał od tworzenia poradników i tutoriali, które publikował w sieci. Zaprojektował, wykonywał i wdrożył oprogramowanie dla ponad 20 firm z branż handlowej oraz transportowej. W międzyczasie pracował jako SME od bezpieczeństwa sieciowego w DELL Sonicwall. Jego głównymi domenami są transformacja cyfrowa oraz integracja biznesu z IT. Zanim postanowił założyć CO3 swoje doświadczenie zdobywał w takich firmach jak: Tubek Sp. z o.o., CSS Corp, DELL Sonicwall, Trans.eu

Grzegorz Patynek

W CO3 jest odpowiedzialny za obszar sprzedaży, finansów i współpracy z partnerami.

Logistyk z 16 letnim stażem, od 7 lat wykładowca akademicki. Jego zainteresowania obejmują najnowsze rozwiązania technologiczne dla transportowego łańcucha dostaw, które również tworzy jako współzałożyciel CO3. Wcześniej przez 10 lat wspierał rozwój oraz ekspansję platformy Trans.eu w Europie Zachodniej. Wcześniej był odpowiedzialny za otwarcie wrocławskiego oddziału firmy Apreo Logistics (dziś CH Robinson) oraz pierwszego magazynu operatora na rynku polskim.

Paweł Tronina

W CO3 zajmuje się strategią, rozwojem biznesu, relacjami inwestorskimi i partnerstwami.

Pracując 7 lat w firmie Scania zdobył doświadczenie w zakresie rozwoju i zarządzania produktem oraz tworzenia strategii związanych z usługami opartych na danych. Był również Konsultantem ds. strategii i rozwoju w firmie sennder – cyfrowej spedycji z Berlina.

Pasjonuje się budowaniem strategii produktu i innowacjami zorientowanymi na klienta.

Anton Gustafsson

W CO3 zarządza procesami wdrożeniowym, wsparciem klientów
oraz integracją z systemami zewnętrznymi min. FMS, GPS, TMS. Dodatkowo współodpowiada za rozwój produktu.

Swoją przygodę w branży technologicznej dla sektora TSL rozpoczęła 7 lat temu jako Project Manager w Trans.eu Group S.A., gdzię zdobyła doświadczenie w identyfikacji potrzeb klientów i prowadzenia projektów przy współpracy z IT.

Pozytywna energia w codziennej pracy i budowanie relacji
z klientem jest kluczowe. Duży nacisk stawia na satysfakcję
i poczucie bezpieczeństwa Przewoźnika. Natomiast przy tworzeniu funkcjonalności na Platformie CO3 skupia się na spełnieniu oczekiwań użytkowników i rozwiązywania ich problemów.

Agnieszka Nikiel

W CO3 jej głównym obszarem działania jest zarządzanie projektami, zasobami ludzkimi (HR) oraz komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna.

12-letnie doświadczenie w zakresie marketingu i zarządzania projektami zdobywała m.in. w takich firmach jak Selena FM S.A – globalnym liderem i dystrubutorem chemii budowalnej oraz Trans.eu, firmie tworzącej jedną z największych w Europie platform logistycznych, gdzie była odpowiedzialna za budowanie i wdrażanie strategii marketingowych i komunikacyjnych w Polsce i na rynkach zagranicznych. Jej pasją są ludzie i komunikacja, bo wierzy, że dzięki tym dwóm składowym wszystko jest możliwe.

Monika Stelmach
c03

O nas w liczbach

39 000

Monitorujemy ponad
 39 000 pojazdów

25

Współpracujemy z firmami
pochodzącymi z 25 krajów Europy

1200

Współpracujemy z 1200
firmami transportowymi

30

Nasz zespół składa się
z ponad 30 osób

300

W naszej bazie znajduje się 300
dostawców usług telematycznych

c03
c03

Co mówią o nas klienci

Transport Manager Alkla GmbH

Michał Górka

Jesteśmy jedną z pierwszym firm współpracujących z CO3, od początku zaskakiwała nas elastyczność, szybkość działania i skuteczność ich zespołu IT. Zastosowane rozwiązania są dla użytkowników intuicyjne i przejrzyste. Narzędzie jakie stworzyli jest praktyczne i pomocne na codzień w kontroli przebiegu transportu. Ułatwia życie nam i naszym klientom.

Koordynator Floty w Futura Cargo

Tomasz Pachuta

“Logistyka przyszłości to nie tylko elastyczność i skuteczność po stornie operacyjnej, ale także po stronie telematycznej. Dlatego dzięki podjęciu współpracy z platformą CO3 możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów stale podnosząc jakoś i szybkość przekazywanych danych telematycznych. Zachowując jednocześnie minimalne zaangażowanie zarówno po stornie Klienta, przewoźnika, jak i naszej, co pozwala na oszczędzanie jakże cennego dziś czasu.”

Manager at NexGen Logistics Ltd.

Kaloyan Atanasov

CO3 platform is innovative integration solution. It brings the power of IT technologies to the transport & logistic business. We have a splendid collaboration and support from CO3 team.”

Dyrektor Operacyjny w TRANSSPED SP. Z O.O. SP.K.

Mariola Glinka

Rozwój aplikacji takich jak CO3 jest niezwykle istotny w dobie automatyzacji. Cieszymy się , że możemy być częścią tego projektu. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój najlepszego narzędzia z rozwiązaniami dla wielu branż, jakim jest CO3”

Transport Planner w MAGPOL BIS

Damian Milczyński

“Z firmą CO3 współpracujemy niespełna dwa lata. Odkąd nawiązaliśmy współpracę, poziom naszych usług i zadowolonych partnerów biznesowych wskoczył na wyższy level. Z czystym sumieniem mogę każdemu z Was polecić współpracę z CO3!”

VP Product at sennder GmbH

Philip Jonas

CO3’s visibility platform provides high-quality tracking data coupled with full respect for the privacy and security of transport companies’ data. CO3 is reactive and provides sennder with tailor-made solutions to support our internal visibility-related processes.

CO3

Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub napisz na:
hello@co3.eu

formularz kontaktowy

Na stronie głównej

"*" indicates required fields

*pola obowiązkowe

dane osobowe*

Administratorem Państwa danych osobowych jest CO3 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielanach Wrocławskich (55-040), ul. Irysowa 1, NIP: 8961583248. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w formularzu kontaktowym. Mają Państwo prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzoru. Kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: dpo@co3.eu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

rozwiń